Úkoly:

Děti dnes dostaly darovací smlouvy, mají je v žákovských knížkách. Částku lze platit na účet školy nebo hotově. Dárce je zákonný zástupce dítěte. V případě platby na účet pošlete po dětech až po zaplacení a uveďte datum platby. Děkuji.

 

 

Prosím, zkontrolujte, zda mají děti ořezané tužky. Tupou tužkou se špatně píše a ve škole na to není čas. Měly by v pouzdře mít též jednu náhradní ořezanou tužku, pastelky alespoň základních barev, gumu, nůžky a tyčinkové lepidlo. Děkuji za spolupráci.  

 

       

 

 6. 11.

Fotka naší třídy ve Vyškovském deníku vyjde zítra, tj. 7. 11.

D.Ú. Dokončení psaní ze školy (ŽA str.73)

        Čtení - prac. list (písmena)

Kdo ještě nedostal jedničku ze čtení slabik (ŽA st. 68 - červený puntík), opakujte i čtení slabik. Pokud Vaše dítě nedostalo ze čtení jedničku, znamená to, že se mu čtení ve škole zatím moc nedařilo.

 7. 11.

D.Ú. Prac. list. - nácvik na malé i

8. 11.

D. Ú. ČJ.: Ž.A. str.74 - čtení písmen a slabik z gramofonu - červený puntík

pro chybějící:

 Č.J.: V Ž. A. máme hotovo všechno po stranu 75 včetně, V Matematice  celý pracovní sešit mimo příkladů s číselnými osami a mimo dvou posledních příkladů na str. 32, Počítáme zpaměti sloupeček 5.

Pokud jste si včera nekoupili noviny a máte zájem o zaslání fotografie, která vyšla, napište mi na e-mail a pošlu Vám ji (mailem) :).

13. 11.

D. Ú. ČJ.: Čtení pracovního listu (slabiky s m)

Včera některé děti dostaly horší známku z příkladů v "počítáme zpaměti". Ve všech případech to bylo proto, že nestačily spočítat všechny příklady (z důvodu, že místo počítání dělaly něco jiného). Nebudu jim tyto známky psát do ŽK, ale dětem jsem vysvětlila, že pro příště již budu zapisovat všechny známky.

 

 D. Ú. ČJ.: Čtení pracovního listu (slabiky s l)

Pro chybějící : Máme hotovo vše v PS 1 z matematiky (mimo poslední strany - opřebalu a cvičení s číselnými osami), V PS 2 máme hotovou celou stranu 1  a str. 2 cvičení 1. V Živé abecedě vše po str. 80 + str. 82 (Není nutné, aby děti, které chyběly psaly číslice v Živé abecedě). V Počítáme zpaměti vše po sloupeček 8 včetně.


Kontakt

Základní a mateřská škola Holubice

ZŠ a MŠ Holubice, příspěvková organizace
Holubice 20
68351 Holubice


mobilní telefon ředitelky:
733 386 077

pevná linka do ředitelny:
530 333 633